Rozpoczynamy kolejny projekt – praktyki zawodowe w Irlandii dla uczniów ZSTiA

Home / Aktualności / Rozpoczynamy kolejny projekt – praktyki zawodowe w Irlandii dla uczniów ZSTiA
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.: „Międzynarodowa współpraca i poznanie nowoczesnych metod pracy, kluczem do podniesienia kompetencji przyszłych pracowników branży hotelarsko-gastronomicznej”, dofinansowanie z projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe.
Celem projektu jest : zwiększenie konkurencyjności uczniów na rynku pracy poprzez rozwinięcie umiejętności praktycznych, zdobycie wiedzy i doświadczenia zawodowego oraz podwyższenie kwalifikacji językowych i społecznych.

Prezentacja PRAKTYKI W IRLANDII

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content