DEKORACJA WNĘTRZ ROŚLINNOŚCIĄ

Home / Aktualności / DEKORACJA WNĘTRZ ROŚLINNOŚCIĄ
Dodał: Adrian Zapała (Admin)
----

Witamy Was po świętach tematem DEKORACJI WNĘTRZ ROŚLINNOŚCIĄ. Obecnie trudno wyobrazić sobie wnętrza bez zdobiącej je zieleni. Czasami jest to skromna doniczka, innym razem zestaw eleganckich osłonek obsadzonych roślinami albo też profesjonalna aranżacja roślinna zaprojektowana przez architekta wnętrz lub architekta krajobrazu we współpracy z florystą.

Wybór roślin i doniczek jest ogromny. Ważny jest ich odpowiedni dobór do wnętrza. Istotne są wymagania roślin dotyczące zasobności gleby, ilości światła, temperatury, wilgotności gleby i powietrza, odpowiednie jej posadzenie i późniejsza pielęgnacja.

Dostarczyła: Anna Pałacka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *