675054 unikalnych wizyt (od 19.09.2020). Twój publiczny adres IPv4: 44.210.77.73
 • Bieg tropem Wilczym 2024

  Bieg tropem Wilczym 2024

  Ideą projektu biegowo–edukacyjnego „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat. Zaangażowanie w projekt potwierdza, że idea i wartości, o które swoją walkę oparli Żołnierze Wyklęci są dzisiaj wciąż żywe i...Czytaj dalej »
 • 16.02.2024 r. Dzień otwarty w ZSTiA w Lesku

  16.02.2024 r. Dzień otwarty w ZSTiA w Lesku

  DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W DNIU OTWARTYM Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom klas ósmych oraz nauczycielom za udział w Dniu Otwartym naszej szkoły. Wasza obecność uczyniła ten czas wyjątkowym i niezapomnianym. Dziękujemy, że wyraziliście zgodę na udział w wydarzeniu, na którym mogliśmy zaprezentować swoją szkołę, naszą wiedzę i doświadczenie. Dziękujemy, że pozwoliliście nam poznać Was lepiej....Czytaj dalej »
 • Olimpiada Teologii Katolickiej

  Olimpiada Teologii Katolickiej

  W listopadzie młodzież z naszej szkoły (21 osoby) brała udział w pierwszym etapie XXXIV Olimpiadzie Teologii Katolickiej, której temat brzmiał: „Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła.” Najlepszymi okazali się Natalia Lemieszczuk i Piotr Wojtanowski z V teh. Tym samym zakwalifikowali się do drugiego, diecezjalnego etapu konkursu, w którym uczestniczyło 40 najlepszych uczniów ze szkół średnich w...Czytaj dalej »
 • Olimpiada wiedzy hotelarskiej

  Olimpiada wiedzy hotelarskiej

  W ostatnich miesiącach, w Rzeszowie odbyły się etapy okręgowe dwóch olimpiad:  13 grudnia 23r. – Olimpiady Umiejętności Hotelarskich i 8 stycznia 24r.– Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Podczas OUH, naszą szkołę reprezentowała Natalia Lemieszczuk z klasy V TH, która świetnie sobie poradziła zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej uzyskując 58 punktów! Tylko kilku punktów zabrakło jej...Czytaj dalej »
 • Profilaktyka

  Profilaktyka

  W dniu 14 grudnia 2023r. gościliśmy w naszej szkole panią Elwirę Lelental, emerytowaną policjantkę Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, byłego kierownika  sekcji ds. walki z przestępczością narkotykową, z wykształcenia również pedagoga i prawnika. Pani Elwira przybliżyła uczniom zagrożenia związane z zażywaniem substancji psychoaktywnych. Omówiła skutki prawne, psychiczne i fizyczne zażywania narkotyków. Poinformowała też czym one są, jakie...Czytaj dalej »
 • Spotkanie kolędowe

  Spotkanie kolędowe

  W czwartek 21 grudnia cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć we wspólnym kolędowaniu. Wysłuchaliśmy wierszy polskich poetów wprowadzających nas w ducha Bożego Narodzenia. Pięknym śpiewem i grą uraczył nas Patryk Chrząszcz – absolwent naszej szkoły oraz Kasia. Na koniec wysłuchaliśmy życzeń od uczniów i pana dyrektora oraz połamaliśmy się opłatkiem. W...Czytaj dalej »
 • II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA

  II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA

  W dniu 13 grudnia w Zespole Szkół Technicznych i Artystycznych odbył się II Mikołajkowy Turniej Badmintona, w którym uczestniczyła młodzież reprezentująca Technika, Liceum Plastyczne oraz Szkołę Branżową I Stopnia. Turniej rozegrano systemem ,, każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów w kategorii dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt : I miejsce zajęła Emilka Torba z...Czytaj dalej »
 • Turniej Tenisa Stołowego

  Turniej Tenisa Stołowego

  W dniu 08.11.2023 r. w sali gimnastycznej ZSTiA w Lesku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Do Turnieju zgłosiło się 34 osoby: 12 dziewcząt oraz 22 chłopców, uczniowie reprezentowali Technika, Szkołę Branżową oraz Liceum Plastyczne. Mecze turniejowe w kategorii chłopców w pierwszej kolejności przeprowadzono w systemie pucharowym, a następnie  ,,każdy...Czytaj dalej »
400
UCZNIÓW
49
NAUCZYCIELI
60
ISTNIEJEMY LAT

Polecamy


Kontakt

 • 13 469 66 73
 • zst.lesko@op.pl
 • www.zstia.lesko.pl
 • al. Jana Pawła II 18a
  38-600 Lesko

Skip to content