752346 unikalnych wizyt (od 19.09.2020). Twój publiczny adres IPv4: 34.204.198.73
 • Sukces uczniów ZSTiA w Powiatowym konkursie z wiedzy prawnej 2024

  Sukces uczniów ZSTiA w Powiatowym konkursie z wiedzy prawnej 2024

  W dniu 13 czerwca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Lesku odbyła się kolejna edycja Powiatowego konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Leskiego, zorganizowanego przez Fundację Pasieka, pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Leskiego Pana Wojciecha Stelmacha. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Leskiego. Uczestników konkursu przywitał adwokat Karol Grześkiewicz – Prezes...Czytaj dalej »
 • Żakinada

  Żakinada

  „Święto Leska” obchodzone jest co roku w miesiącu maju, a związane jest to z rocznicą nadania naszemu miastu aktu praw miejskich dla Leska z 1477 roku.  Z tej okazji odbywa się wiele imprez, a jedną z nich jest żakinada, w której my uczniowie bierzemy czynny udział. Tematem przewodnim tegorocznej Żakinady była „Akademia Pana Kleksa”. Przebrania...Czytaj dalej »
 • Wakacje z wojskiem

  Wakacje z wojskiem

  Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym  ,,Wakacje z Wojskiem’’. Zaplanowano3turnusy szkoleń27 dni w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca,  kolejny 15lipca i ostatni 19sierpnia. Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za szkolenie każdy uczestnik otrzyma 6 tys. zł. w skali pełnego miesiąca. Szkolenie...Czytaj dalej »
 • Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  12 kwietnia 2024 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbył się Okręgowy Etap XLVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym: Architektura krajobrazu. Naszą szkołę reprezentowała Ilona Janicka z klasy V TIA, która zajęła VI miejsce. Wielkie gratulacje dla uczennicy i podziękowanie za reprezentowanie naszej szkoły i Technikum Architektury Krajobrazu na szczeblu okręgowym olimpiady. 👏👏👏💪...Czytaj dalej »
 • ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

  ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

  Według badań Biblioteki Narodowej (Stan czytelnictwa książek w Polsce w 2022 r.), tylko 7% Polaków czyta minimum siedem książek w ciągu roku. Jesienią 2022 roku lekturę przynajmniej jednej książki (papierowej lub cyfrowej) zadeklarowało 34% badanych w wieku co najmniej 15 lat. W świetle tych badań każdy z aktywnych czytelników powinien hucznie obchodzić swoje święto w Światowym...Czytaj dalej »
 • Bezpłatne szkolenie zawodowe

  Bezpłatne szkolenie zawodowe

 • „SŁUŻBY DZIECIOM” W LESKU

  „SŁUŻBY DZIECIOM” W LESKU

  W dniu 27.03.2024r  zostały zorganizowane  ćwiczenia, pozwalające usprawnić koordynację i współpracę służb organizowane regularnie przez różne jednostki administracyjne. Obserwatorami ćwiczeń, zorganizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Lesku, byli szczególnie wymagający widzowie – uczniowie leskich szkół. Przygotowane dla nich pokaz i stoiska profilaktyczne, miały za zadanie przybliżyć, ale i promować wśród młodych ludzi, pracę poszczególnych służb....Czytaj dalej »
 • XV Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

  XV Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

  Nasze Hotelarki znowu z sukcesami W dniach 19.03 – 21.03.24 odbył się finał XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Bydgoszczy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była turystyka biznesowa.Czytaj dalej »
400
UCZNIÓW
49
NAUCZYCIELI
60
ISTNIEJEMY LAT

Polecamy


Kontakt

 • 13 469 66 73
 • zst.lesko@op.pl
 • www.zstia.lesko.pl
 • al. Jana Pawła II 18a
  38-600 Lesko

Skip to content