---- PRZETARGI ----

518924 unikalnych wizyt (od 19.09.2020). Twój publiczny adres IPv4: 3.235.40.122
 • II miejsce w finale Olimpiady

  II miejsce w finale Olimpiady

  Brawo!!! Kolejne dobre wiadomości oraz kolejny powód do dumy!! Absolwentka naszego Technikum Architektury Krajobrazu MARTYNA MASTALERZ na centralnym etapie XLVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych zajęła II MIEJSCE w bloku architektura krajobrazu. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu...Czytaj dalej »
 • IV miejsce Wiktorii w ogólnopolskim konkursie „ Sprawny w zawodzie” w Gołdapi!

  IV miejsce Wiktorii w ogólnopolskim konkursie „ Sprawny w zawodzie” w Gołdapi!

  Uczennica klasy 3 W- Wiktoria Tepak wzięła udział w odbywającym się w terminie 16.05-19.05.2023r. ogólnopolskim konkursie „ Sprawny w Zawodzie” w mazurskiej Gołdapi. Uczennica reprezentowała naszą szkołę, 9-8 Hufiec Pracy w Sanoku oraz Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP. Wcześniej w etapach lokalnym i wojewódzkim Wiktoria wywalczyła pierwsze miejsca, przez co awansowała do etapu centralnego. W Gołdapi...Czytaj dalej »
 • Sukces uczniów I klasy Technikum Ekonomicznego w Powiatowym Konkursie Wiedzy Prawnej

  Sukces uczniów I klasy Technikum Ekonomicznego w Powiatowym Konkursie Wiedzy Prawnej

  W dniu 19 maja 2023 r. w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Lesku odbyła się kolejna edycja konkursu z wiedzy prawnej. W konkursie udział wzięło 12 uczniów  ze szkół średnich z terenu Powiatu Leskiego, w tym  4 reprezentantów  Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku  – uczniów  z I klasy Technikum Ekonomicznego. Konkurs został przeprowadzony...Czytaj dalej »
 • Konsultacje dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych

  Konsultacje dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych

 • zebranie z rodzicami

  zebranie z rodzicami

  Zapraszamy rodziców uczniów ZSTiA w Lesku na zebrania z wychowawcami klas, które odbędą się 17 maja 2023 r. o godzinie 16:00 według poniższego harmonogramu:Czytaj dalej »
 • Pożegnanie abiturientów

  Pożegnanie abiturientów

  28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie abiturientów Liceum Sztuk Plastycznych i TechnikumCzytaj dalej »
 • Kolejna finalistka z naszej szkoły

  Kolejna finalistka z naszej szkoły

  14 kwietnia br. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbył się okręgowy etap XLVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym: architektura krajobrazu. Naszą szkołę reprezentowała Martyna Mastalerz z klasy 4 technikum architektury krajobrazu. Miło nam poinformować, że Martyna  wygrała etap okręgowy i zakwalifikowała się  do centralnego etapu OWiUR, który odbędzie się w Olsztynie w...Czytaj dalej »
 • Mamy Laureatkę Olimpiady

  Mamy Laureatkę Olimpiady

  W ostatni piątek 14.04.2023 r. zakończyła się ogólnopolska XIV Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej w Bydgoszczy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była turystyka odpowiedzialna. Uczestniczka z naszej szkoły Kamila Gudz z klasy III technikum hotelarskiego znalazła się w gronie Laureatów olimpiady, zajmując wysokie piąte miejsce! Konkurs składał się z dwóch etapów: testu pisemnego oraz części praktycznej, w ramach...Czytaj dalej »
400
UCZNIÓW
49
NAUCZYCIELI
60
ISTNIEJEMY LAT

Polecamy


Kontakt

 • 13 469 66 73
 • zst.lesko@op.pl
 • www.zstia.lesko.pl
 • al. Jana Pawła II 18a
  38-600 Lesko

Skip to content