623453 unikalnych wizyt (od 19.09.2020). Twój publiczny adres IPv4: 18.206.48.243
 • Turniej Tenisa Stołowego

  Turniej Tenisa Stołowego

  W dniu 08.11.2023 r. w sali gimnastycznej ZSTiA w Lesku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Do Turnieju zgłosiło się 34 osoby: 12 dziewcząt oraz 22 chłopców, uczniowie reprezentowali Technika, Szkołę Branżową oraz Liceum Plastyczne. Mecze turniejowe w kategorii chłopców w pierwszej kolejności przeprowadzono w systemie pucharowym, a następnie  ,,każdy...Czytaj dalej »
 • Święto Niepodległości

  Święto Niepodległości

  11 listopada to dla nas, Polaków jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Obchodzimy wtedy Narodowy Dzień Niepodległości 🇵🇱 W piątek dbyła się uroczysta akademia z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Poprzez poezję i muzykę przybliżyliśmy naszą historię oraz uczciliśmy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo. Akademia miała przede...Czytaj dalej »
 • Pamiętamy

  Pamiętamy

  W dniu 30 października 2023 roku klasa 2 technikum ekonomicznego pod opieką P. Tomasza Deca odbyła wycieczkę grupową na cmentarz komunalny, której celem było posprzątanie starych i zapomnianych grobów. Cała klasa mocno zaangażowała się w prace przy cmentarzu. W Dzień Zadusznych uczniowie klasy 1 TŻH wraz z opiekunami odwiedzili Cmentarz Wojskowy w Lesku by zapalić...Czytaj dalej »
 • 250 lat KEN

  250 lat KEN

  „Miarą kultury społeczeństwa jest szacunek okazywany stanowi nauczycielskiemu”- E. Orzeszkowa. Pod tym hasłem, młodzież z ZSTiA uczciła 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. Uczniom zaangażowanym w przygotowanie akademii bardzo dziękujemy za ich pracę, a wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji życzymy spełnienia oraz szacunku za trud wkładany w edukację i wychowanie naszej młodzieży. Małgorzata Usyk-Sanecka, Sebastian...Czytaj dalej »
 • Stypendium naukowe dla uczennicy naszej szkoły!

  Stypendium naukowe dla uczennicy naszej szkoły!

  Z radością informujemy, że Kamila Gudz, uczennica klasy 4 technikum hotelarskiego została stypendystką programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie Zagubić Talentu”, finansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w dniu 25 października b.r. w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, podczas której marszałek województwa Władysław Ortyl powiedział: „To wy jesteście naszą przyszłością, cieszę się, że...Czytaj dalej »
 • Robolab

  Robolab

  W dniu 4.10.2023 uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach: Kreatywne Warsztaty Czterogodzinne zajęcia, które prowadzone są w ramach specjalnie zaprojektowanej przez Fundację mobilnej Pracowni Kreatywnego Myślenia. Głównym punktem prowadzonych zajęć jest panel warsztatowy, podczas którego uczestnicy mogą zapoznać się z podstawami mechaniki, elektroniki i programowania z wykorzystywaniem specjalistycznych modułów robotycznych. Podczas tych zajęć, uczestnicy działają w grupie, a...Czytaj dalej »
 • PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

  PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

  Październik to miesiąc poświęcony Maryi, szczególnie w modlitwie różańcowej. Doskonale wiedzą o tym uczniowie klasy V TEH , którzy 6.10.2023r. wyruszyli na Pielgrzymkę Maturzystów Archidiecezji Przemyskiej. Pierwszym przystankiem naszej podróży były krakowskie Łagiewniki. To właśnie w tym miejscu bliżej poznaliśmy postać św. s. Faustyny Kowalskiej- Apostołki Miłosierdzia oraz samą prawdę o Bożym Miłosierdziu. Napełnieni wiedzą...Czytaj dalej »
 • Zajęcia z nurkowania

  Zajęcia z nurkowania

  W dniu 10. 10.2023r. uczniowie klasy II TI oraz klasy II LSP uczestniczyli w zajęciach z podstaw nurkowania. Zajęcia odbyły się w kompleksie sportowo-rekreacyjnym pływalni Aquarius w Lesku, a poprowadził je licencjonowany nurek Pan Bartłomiej Brzeziński . Uczniowie zapoznali się z niezbędnym sprzętem do nurkowania oraz jego zastosowaniem, poznali również podstawowe znaki nurkowe służące do...Czytaj dalej »
400
UCZNIÓW
49
NAUCZYCIELI
60
ISTNIEJEMY LAT

Polecamy


Kontakt

 • 13 469 66 73
 • zst.lesko@op.pl
 • www.zstia.lesko.pl
 • al. Jana Pawła II 18a
  38-600 Lesko

Skip to content