Wakacje z wojskiem

Home / Aktualności / Wakacje z wojskiem
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym  ,,Wakacje z Wojskiem’’. Zaplanowano3turnusy szkoleń27 dni w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca,  kolejny 15lipca i ostatni 19sierpnia. Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za szkolenie każdy uczestnik otrzyma 6 tys. zł. w skali pełnego miesiąca. Szkolenie Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Oferta „Wakacje z wojskiem” to 70 lokalizacji w całym kraju. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu, czy charakteru służby. Będzie można się sprawdzić m .in. jako żołnierz wojsk lądowych – piechoty, marynarz, żołnierz desantu, czołgista, rakietowiec i wiele innych. Dla każdego wojskowi rekruterzy znajdą pasujący model służby. „Wakacje z wojskiem” to spełnienie obowiązku wobec ojczyzny i bliskich. To wyraz odpowiedzialności za swoje życie i bezpieczeństwo innych. To powód do dumy, że robi się wielką rzecz i daje radę. To ważny aspekt dla młodych ludzi. To taki swoisty test dojrzałości. KAŻDY kto będzie z nami podczas „Wakacji z wojskiem” będzie miał szansę na dłużej związać się z Wojskiem Polskim – czy to jako żołnierz aktywnej rezerwy, czy jako terytorials w WOT, a może nawet jako żołnierz zawodowy, czy podchorąży jednej z naszych akademii wojskowych. To szansa na stabilizację i rozwój.

Więcej informacji https://tiny.pl/ddj7n

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content