Olimpiada wiedzy hotelarskiej

Home / Aktualności / Olimpiada wiedzy hotelarskiej
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

W dniu 12 października b.r. w ZSTiA w Lesku, odbyły się szkolne eliminacje do XIV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Do konkursu zgłosili się  uczniowie klasy III i IV technikum hotelarskiego. Test składający się z 40 pytań obejmował m.in. wiedzę z zakresu historii hotelarstwa, przepisów prawa, zakresu usług hotelarskich i gastronomicznych.

Zdobywczynie I i II miejsca:  Kamila Gudz z klasy III i Natalia Lemieszczuk z klasy IV zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego olimpiady, który odbędzie się 4 stycznia 2023r. w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content