Absolwent Roku OHP-2023

Home / Aktualności / Absolwent Roku OHP-2023
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Niedawno pisaliśmy o sukcesie Wiktorii Tepak- tegorocznej absolwentki naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie „Sprawny w zawodzie” w Gołdapi a dzisiaj znowu informujemy o niezwykłym sukcesie Wiktorii. W dniach 27.09-28.09 absolwentka Szkoły Branżowej I stopnia uczestniczyła w Inauguracji Roku Szkoleniowego 2023/2024 Ochotniczych Hufców Pracy w Licheniu. Podczas uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie „ Absolwent Roku OHP-2023”, w którym Wiktoria zdobyła III miejsce i otrzymała z rąk Zastępcy Komendanta Głównego OHP Pana Piotra Modzelewskiego nagrodę o wartości 1500 złotych. Wysokie miejsce naszej absolwentki było zwieńczeniem wielu aktywności w OHP, w szkole oraz podczas praktyk zawodowych. W konkursie rywalizowali ze sobą najaktywniejsi uczestnicy z całej Polski. W uroczystościach inauguracyjnych
w Licheniu wzięły udział również uczennice naszej szkoły- Karolina Krzysztan, Bianka Lulo oraz Róża Rakoczy, które dumnie reprezentowały naszą szkołę.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii sukcesu i życzymy powodzenia w dorosłym życiu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content