XV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Home / Aktualności / XV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

W dniu 05 października b.r. w ZSTiA w Lesku, odbyły się szkolne eliminacje do

XV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Do konkursu zgłosili się  uczniowie klasy II i IV technikum hotelarskiego. Test składający się z 40 pytań obejmował m.in. wiedzę z zakresu rynku hotelarskiego, historii hotelarstwa, przepisów prawa, usług hotelarskich i gastronomicznych.

Zdobywczynie I i II miejsca: Kamila Gudz i Karolina Lipka z klasy IV zostały zakwalifikowane do etapu okręgowego olimpiady, który odbędzie się 8 stycznia 2024r. w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content