Technikum Architektury Krajobrazu z narzędziami Cellfast.

Home / Aktualności / Technikum Architektury Krajobrazu z narzędziami Cellfast.
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Serdecznie dziękujemy firmie Cellfast za doposażenie pracowni zajęć praktycznych Technikum Architektury Krajobrazu w sprzęt i narzędzia ogrodowe. Narzędzia te cenimy za wysoką jakość, polską produkcję i designerskie wzory. O jakości tej świadczą liczne nagrody i wyróżnienia konsumentów. Dlatego cieszymy się, że nasza młodzież może pracować z narzędziami Cellfast. Gwarantujemy, że otrzymane upominki będą intensywnie użytkowane już od wczesnej wiosny, gdy zajęcia praktyczne zaczną odbywać się w terenie. Jesteśmy przekonani, że narzędzia te uświetnią jakość tych zajęć

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *