Olimpiada wiedzy hotelarskiej

Home / Aktualności / Olimpiada wiedzy hotelarskiej
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

W ostatnich miesiącach, w Rzeszowie odbyły się etapy okręgowe dwóch olimpiad:  13 grudnia 23r. – Olimpiady Umiejętności Hotelarskich i 8 stycznia 24r.– Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Podczas OUH, naszą szkołę reprezentowała Natalia Lemieszczuk z klasy V TH, która świetnie sobie poradziła zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej uzyskując 58 punktów! Tylko kilku punktów zabrakło jej do zakwalifikowania się do etapu centralnego.

W OWH brały udział: Kamila Gudz i Karolina Lipka z klasy IV TH.  Dziewczyny osiągnęły najlepsze wyniki w okręgu, 29 i 26 punktów! Te wyniki pozwoliły obydwu uczestniczkom zakwalifikować się do etapu finałowego olimpiady, który odbędzie się w marcu b.r. w Bydgoszczy. Udział w centralnym etapie Olimpiady daje status Finalistek, który zwolni je z części pisemnej egzaminu zawodowego!

Gratulujemy Natalii, Kamili i Karolinie za zaangażowanie, ciężką pracę podczas przygotowania się do zawodów, jesteście wzorem do naśladowania dla młodszych koleżanek i kolegów.

Życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content