Olimpiada Teologii Katolickiej

Home / Aktualności / Olimpiada Teologii Katolickiej
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

W listopadzie młodzież z naszej szkoły (21 osoby) brała udział w pierwszym etapie XXXIV Olimpiadzie Teologii Katolickiej, której temat brzmiał: „Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła.” Najlepszymi okazali się Natalia Lemieszczuk i Piotr Wojtanowski z V teh. Tym samym zakwalifikowali się do drugiego, diecezjalnego etapu konkursu, w którym uczestniczyło 40 najlepszych uczniów ze szkół średnich w naszej diecezji. 10 stycznia reprezentanci naszej szkoły dobrze się spisali. Natalia zajęła siódme miejsce / z 602 uczestników / i została wyróżniona. Uczestnicy i zwycięzcy zostali nagrodzeni ciekawymi książkami i pamiątkowymi dyplomami. Gratulujemy im wyników i pracy włożonej w przygotowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content