Loteria misyjna

Home / Aktualności / Loteria misyjna
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Z okazji tygodnia misyjnego s. Magdalena wraz z uczniami zorganizowała loterię misyjną. Coroczna loteria fantowa stała się tradycją w naszej szkole. Uczniowie czekają na nią. Traktują ją jak fajną zabawę, przy okazji, której można pomóc potrzebującym – w ostatnich latach – misjom. Każdy los zawiera ciekawy fant, a główne nagrody w tym roku to: smartwatch, rolki 😉 (papieru toaletowego), szopka misyjna, album oraz nagroda pieniężna.

Dochód z loterii został przeznaczony na budowę szkoły w Chamuka, w Zambii. Dzieci i młodzież w Zambii chcą się uczyć, bo wiedzą, że tylko wykształcenie umożliwi im zdobycie dobrej pracy i wyrwanie się z biedy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content