Kursy w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Home / Aktualności / Kursy w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

 

NASZ ATUT

TO U NAS ZDOBĘDZIESZ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY DODATKOWE KWALIFIKACJE ZAWODOWE

            Szkoła nasza pełni ważną działalność zarówno dydaktyczną jak i szkoleniową. Dzięki środkom unijnym nieustannie się rozwijamy, ciągle wzbogacamy nasze pracownie lekcyjne  w nowoczesny sprzęt dydaktyczny do praktycznej i teoretycznej nauki zawodu .

Naszym celem jest zapewnienie uczniom i nauczycielom korzystającym z kursów
w ramach projektu jak najlepsze przygotowanie z dodatkowej kwalifikacji zawodowej. Doskonale rozumiemy, że efekty pracy naszej placówki są zależne nie tylko od kadry, ale
i przygotowania uczniów do egzaminów zawodowych, a tym samym wyjścia na rynek pracy lub podjęcie dalszej edukacji przez absolwentów.

W ofercie posiadamy kursy z zakresu:

  1. Montowanie stolarki budowlanej
  2. Programowanie i obsługiwanie procesu druku 3D
  3. Tworzenie witryn internetowych
  4. Projektowanie grafiki komputerowej
  5. Przygotowywanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia
  6. Serwis napojów mieszanych i alkoholi

Od stycznia 2023 ruszają kursy dla naszych uczniów

Serdecznie zapraszamy Was

Pamiętajmy, że obecny czas zmusza nas do nieustannego poszerzania wiedzy
i  kompetencji zawodowych, widać to niemal w każdej branży zawodowej. W związku z tym warto być na tzw. „fali”, aby ułatwić sobie znalezienie wymarzonej pracy, otworzyć drogę awansu lub zdobywać kwalifikacje na jeszcze wyższym etapie edukacyjnym.

Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kursy realizowane są w ramach projektu nr RPPK.09.04.00-18-0015/20  „Stawiamy na rozwój zawodowy uczniów i nauczycieli oraz współpracę z przedsiębiorcami”. współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content