Warsztaty dekoracji świątecznych

Home / Aktualności / Warsztaty dekoracji świątecznych
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Dzisiaj młodzież naszego Technikum Architektury Krajobrazu odwiedziła Szkołę Podstawową w Manastercu i Szkołę Podstawową im. Szybowników Polskich w Bezmiechowej Dolnej, by przeprowadzić WARSZTATY DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH dla dzieci 🎄🎄🎄
Wykonaliśmy choineczki z gałązek i wianki a z najmłodszymi dzieciakami dekoracje metodą decoupage na brzozowych pieńkach.
Powstały przepiękne ozdoby świąteczne, które sprawiły dzieciom dużo radości, a co najważniejsze – trafią na Jarmarki Bożonarodzeniowe w Lesku (16-17.12) i w Sanoku (17-18.12), by wesprzeć zbiorkę na operację dla Weroniki – Wspaniałej dziewczynki, która chce ZOBACZYĆ ŚWIAT nie tylko dotykiem ❤❤❤
Dziękujemy, że mogliśmy dołożyć również naszą cegiełkę na ten cel.

https://www.siepomaga.pl/weronika-wojtanowska

« z 2 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content