Stypendium naukowe dla uczennicy naszej szkoły!

Home / Aktualności / Stypendium naukowe dla uczennicy naszej szkoły!
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Z radością informujemy, że Kamila Gudz, uczennica klasy 4 technikum hotelarskiego została stypendystką programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie Zagubić Talentu”, finansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w dniu 25 października b.r. w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, podczas której marszałek województwa Władysław Ortyl powiedział: „To wy jesteście naszą przyszłością, cieszę się, że mogę dziś wręczać stypendia tak wielu zdolnym, młodym ludziom i cieszę się, że mogę pokazać was światu.”Serdecznie gratulujemy Kamili, jesteśmy dumni, że znalazła się w gronie najzdolniejszych i życzymy, aby jej praca i uzdolnienia procentowały w przyszłości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content