Rozdano pierwsze certyfikaty potwierdzającego zdobycie kwalifikacji z zakresu „Montowanie stolarki budowlanej”

Home / Aktualności / Rozdano pierwsze certyfikaty potwierdzającego zdobycie kwalifikacji z zakresu „Montowanie stolarki budowlanej”
Dodał: Grzegorz Brajewski
----

W ramach realizacji projektu Stawiamy na rozwój zawodowy uczniów i nauczycieli oraz współpracę z przedsiębiorcami” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego uczniowie kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Montowanie stolarki budowlanej”. Uczestnicy szkolenia zdobyli wiedzę na temat stolarki budowlanej oraz umiejętności w zakresie montażu okien, drzwi oraz bram.

Po ukończeniu szkolenia uczniowie przystąpili do trudnego egzaminu potwierdzającego kwalifikację „Montowanie stolarki budowlanej”. W dniu 14.02.2023 r. Pan Dyrektor Roman Wiliński wręczył uroczyście certyfikaty VCC z zakresu montowania stolarki budowlanej. Certyfikaty te potwierdzają wiedzę i umiejętności uczniów i dają realne możliwości podjęcia pracy w zakresie montażu stolarki budowlanej.

W ramach realizacji projektu nasi uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach: Programowania i obsługiwania procesu druku 3D,
Tworzenia witryn internetowych, Projektowania grafiki komputerowej, Przygotowywania potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia oraz w kursie barmańskim :”Serwis napojów mieszanych i alkoholi”.

Galeria zdjęć – szkolenie:

Galeria zdjęć – rozdanie certyfikatów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content