MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA

Home / Aktualności / MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

 

Dnia 7 grudnia 2022 roku w sali gimnastycznej ZSTiA w Lesku odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona w kategorii dziewcząt i chłopców. W turnieju uczestniczyło 17 dziewcząt oraz 24 chłopców, uczniowie reprezentowali różne typy szkół: technika, liceum plastyczne i szkołę branżową.
Rozgrywki przeprowadzono systemem rosyjskim w kategorii dziewcząt natomiast w kategorii chłopców w pierwszej fazie systemem pucharowym, a następnie każdy z każdym. Mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Zawodnicy walczyli zaciekle o każdy punkt w secie, jednak najlepszymi okazali się:

W kategorii dziewcząt:

I miejsce Emilia Torba kl. 4 LSP
II miejsce Monika Błażowska kl. 4 LP
III miejsce Martyna Mastalerz kl. IVTAH

W kategorii chłopców:

I miejsce Piotr Podgórski kl. III TAH
II miejsce Sebastian Leśniak kl. IV TIA
III miejsce Rafał Strzyż kl. IWA

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobny upominek – czekoladę,
pozostali uczestnicy na otarcie łez zostali poczęstowani cukierkami.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy: Irena Paszkiewicz, Janusz Chabałowski.

« z 3 »

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content