IV miejsce Wiktorii w ogólnopolskim konkursie „ Sprawny w zawodzie” w Gołdapi!

Home / Aktualności / IV miejsce Wiktorii w ogólnopolskim konkursie „ Sprawny w zawodzie” w Gołdapi!
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Uczennica klasy 3 W- Wiktoria Tepak wzięła udział w odbywającym się w terminie 16.05-19.05.2023r. ogólnopolskim konkursie „ Sprawny w Zawodzie” w mazurskiej Gołdapi. Uczennica reprezentowała naszą szkołę, 9-8 Hufiec Pracy w Sanoku oraz Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP. Wcześniej
w etapach lokalnym i wojewódzkim Wiktoria wywalczyła pierwsze miejsca, przez co awansowała do etapu centralnego. W Gołdapi konkurs odbywał się w czterech kategoriach- mechanik pojazdów samochodowych, kucharz, BHP i prawo pracy oraz fryzjer. Wiktoria wzięła udział w tej ostatniej kategorii, rywalizując z najlepszymi fryzjerami z wszystkich województw w Polsce. Konkurs stanowiły dwa etapy, tj. część teoretyczna- test wiedzy fryzjerskiej i praktyczna- wykonanie fryzury wieczorowej z zastosowaniem fal. Suma punktów z obu części stanowiła punktację końcową w danej kategorii. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały komisje, które w efekcie swojej pracy wyłoniły zwycięzców w każdej kategorii. Należy podkreślić, że w zawodzie fryzjer członkiem komisji był Grzegorz Kozioł – Międzynarodowy Mistrz Fryzjerstwa, który bardzo docenił wykonaną przez Wiktorię fryzurę. Konkurencja była bardzo duża. Ostatecznie uczennica naszej szkoły wywalczyła wysokie 4 miejsce!!! Do podium zabrakło Wiktorii tylko 1,5 pkt!!! Oprócz części konkursowej Wiktoria zwiedziła piękne miasto Gołdap i jego mazurskie okolice pełne cudownych jezior.

Wiktorię do konkursu przygotowywała m.in. jej pracodawca Pani Krystyna Wojtanowska- właściciel salonu fryzjerskiego „Krystyna” w Lesku.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content