Sukces uczniów I klasy Technikum Ekonomicznego w Powiatowym Konkursie Wiedzy Prawnej

Home / Aktualności / Sukces uczniów I klasy Technikum Ekonomicznego w Powiatowym Konkursie Wiedzy Prawnej
Dodał: Grzegorz Brajewski
----

W dniu 19 maja 2023 r. w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Lesku odbyła się kolejna edycja konkursu z wiedzy prawnej. W konkursie udział wzięło 12 uczniów  ze szkół średnich z terenu Powiatu Leskiego, w tym  4 reprezentantów  Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku  – uczniów  z I klasy Technikum Ekonomicznego.
Konkurs został przeprowadzony przez Fundację Pasieka pod patronatem honorowym Starosty Leskiego.

Laureatami konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Leskiego zostali:

I. Oliwia Tkacz – Kl. I TE,

II. Patrycja Fijałkowska – Kl. I TE,

III. Karolina Orłowska – Kl. I TE.

Na wyróżnienie zasługuje również Gabriela Zarzycka, która z dużą ilością punktów zajęła 4 miejsce.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali atrakcyjne nagrody i gratulacje z rąk Wicestarosty Powiatu Leskiego – Pana Janusza Haftka, Sekretarza Powiatu – Pana Czesława Gawłowskiego oraz Prezesa Zarządu Fundacji Pasieka – Pana mec. Karola Grześkiewicza.

My również serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content