II miejsce w finale Olimpiady

Home / Aktualności / II miejsce w finale Olimpiady
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Brawo!!! Kolejne dobre wiadomości oraz kolejny powód do dumy!!

Absolwentka naszego Technikum Architektury Krajobrazu MARTYNA MASTALERZ na centralnym etapie XLVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych zajęła II MIEJSCE w bloku architektura krajobrazu.
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Minister Edukacji i Nauki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Tegoroczny finał olimpiady odbywał się w dniach 27-28 maja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i uczestniczyło w nim blisko 200 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z całego kraju.
Składał się z testu pisemnego i zadań praktycznych. Martyna doskonale poradziła sobie z zadaniami olimpijskimi; druga lokata na szczeblu ogólnopolskim to Jej ogromny sukces oraz powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbyła się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurkiego.
Serdecznie GRATULUJEMY Martynie!! 👏👏👏
Bardzo cieszymy się z takich wyników 😀
Wyjazd na olimpiadę był też okazją do zwiedzenia pięknego miasta Olsztyn i kampusu uniwersyteckiego nad Jeziorem Kortowskim. Przerwą w podróży był krótki spacer po krakowskim rynku.
#zstia #architekturakrajobrazulesko #owiur #owiur2023 #thebest #podium #olimpiada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content