Bieg tropem Wilczym 2024

Home / Aktualności / Bieg tropem Wilczym 2024
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Ideą projektu biegowo–edukacyjnego „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat. Zaangażowanie w projekt potwierdza, że idea i wartości, o które swoją walkę oparli Żołnierze Wyklęci są dzisiaj wciąż żywe i aktualne. Wydawanie pakietów startowych 8:00 Rozpoczęcie biegu planowane jest o godzinie 9:30  3 marca 2024 r. Bieg obejmie następujące trasy: TRASA 1: dystans 1000 m TRASA 2: dystans 1963 m TRASA 3: dystans ok. 6000 m Miejsce startowe/meta biegu zaplanowana jest na  ulicy Rynek – plac obok fontanny ZAPISY DARMOWE: https://formularz.czasomierzyk.pl/103

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content