Wyjazd na praktyki zawodowe do Irlandii już w lutym 2022!

Home / Projekty / Wyjazd na praktyki zawodowe do Irlandii już w lutym 2022!
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

 

Wyjazd na miesięczne praktyki zawodowe do Irlandii już w lutym 2022!

Zapraszamy uczniów wszystkich kierunków kształcenia: technikum architektury krajobrazu, ekonomicznego, hotelarstwa, informatycznego, żywienia i usług gastronomicznych oraz liceum sztuk plastycznych,  aby zgłaszali chęć udziału w miesięcznych  praktykach zawodowych, w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, które rozpoczną się już 7 lutego 2022r. w miejscowości Sligo w Irlandii. Wystarczy złożyć formularz zgłoszeniowy, wziąć udział w kursach przygotowawczych, spakować się i polecieć.

Na początku listopada rozpocznie się rekrutacja uczestników, po przeprowadzeniu której zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do wyjazdu na praktyki.  W grudniu br. rozpoczną się kursy przygotowawcze z języka angielskiego, warsztaty zawodowe, pedagogiczne i kurs animacji czasu wolnego.

Dzięki praktykom zagranicznym zdobędziecie doświadczenie zawodowe w swoich kierunkach kształcenia, podszkolicie język angielski, poznacie nowe środowisko i zawrzecie nowe znajomości.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *