Warsztaty malarsko-ceramiczne

Home / Aktualności / Warsztaty malarsko-ceramiczne
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Wczoraj, w poniedziałek, dn. 29.11.21r. w pracowniach Liceum Sztuk Plastycznych ZSTiA odbyły się warsztaty malarsko-ceramiczne, które dla uczniów klasy I LSP poprowadziły starsze koleżanki z klasy IV LP, w ramach upowszechniania rezultatów projektu: „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia z ceramiki poprowadziły Karolina Gazda i Izabela Wojtanowska, natomiast warsztaty malarskie poprowadziły Wiktoria Duduś i Anita Wróbel, dzieląc się umiejętnościami zdobytymi podczas praktyk zawodowych w Irlandii, które odbywały we wrześniu/październiku 2021r.  Efektem końcowym spotkania były ceramiczne figurki aniołków oraz obrazy na płótnie przedstawiające wodny świat zwierząt i roślin, ulepione i namalowane przez pierwszoklasistów.

Dziękujemy Anicie, Karolinie, Izie i Wiktorii za to, że z pasją i zaangażowaniem poprowadziły warsztaty dla swoich młodszych koleżanek i kolegów. Podziękowania również dla profesorów: p. Oksany Kulczyckiej i p. Waldemara Kordyacznego za pomoc w przygotowaniu warsztatów i merytoryczną opiekę nad młodzieżą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *