TURNIEJ MIĘDZYSZKOLNY w e-sporcie

Home / Aktualności / TURNIEJ MIĘDZYSZKOLNY w e-sporcie
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

W dniu 14.06.2022r, w Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Lesku odbył się turniej e-sportowy.  Drużyny rywalizowały w grze League of Legends. W turnieju wzięło udział 3 szkoły (Liceum, ZSL oraz ZSTIA). W skład naszej drużyny wchodzili: Radosław Mazur, Kamil Żarów, Michał Wysocki, Sebastian Marczyk, Mateusz Żarów oraz trener Damian Welc pod opieką Pani mgr. Danuty Sołtys.
Nasz zespół zajął 1 miejsce z bilansem 4-1 (2:0 z Liceum oraz 2:1 z ZSL), wygrywając decydujący mecz z drużyną ZSL w trybie gry ARAM. Zawodnicy otrzymali za 3 i 2 miejsce dyplomy, a za pierwsze miejsce naszej drużynie został oprócz dyplomu wręczony puchar  za zwycięstwo oraz bon na 100 zł do pizzeri “Roma”.
Dziękujemy za zaproszenie oraz za gościnę Licem Ogólnokształcącemu w Lesku i gratulujemy wszystkim drużynom i zawodnikom, a w szczególności naszym chłopakom, którzy dali
z siebie 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content