Sukces uczniów I klasy Technikum Ekonomicznego

Home / Aktualności / Sukces uczniów I klasy Technikum Ekonomicznego
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

W dniu 8.11.2021 r. w Liceum Ogólnokształcącym  im. gen. Władysława Andersa w Lesku odbył się POWIATOWY KONKURS Z WIEDZY PRAWNEJ. W konkursie udział wzięło 14 uczniów  ze szkół średnich z terenu Powiatu Leskiego, w tym  4 reprezentantów  Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku  – uczniów  z I klasy Technikum Ekonomicznego. Nasi uczniowie, choć reprezentowali grupę najmłodszych uczestników, zajęli wysokie lokaty.                                            

I miejsce w konkursie zajął Jan Lubas (I TE) – 37 pkt

Wysokie lokaty zajęli kolejno:

Weronika Dybaś (I TE) – 4 miejsce- 33 pkt

Martyna Olszyk (I TE) – 6 miejsce – 32 pkt

Amelia Szulecka (I TE) – 9 miejsce – 30 pkt

Konkurs został przeprowadzony przez Fundację Pasieka pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz patronatem honorowym Starosty Leskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content