Spotkanie w sprawie stażu w ramach projektu „Stawiamy na rozwój zawodowy uczniów i nauczycieli oraz współpracę z przedsiębiorcami”

Home / Aktualności / Spotkanie w sprawie stażu w ramach projektu „Stawiamy na rozwój zawodowy uczniów i nauczycieli oraz współpracę z przedsiębiorcami”
Dodał: Grzegorz Brajewski
----
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie organizacji wakacyjnych stażów w ramach projektu  „Stawiamy na rozwój zawodowy uczniów i nauczycieli oraz współpracę z przedsiębiorcami” współfinansowanego w ramach konkursu nr -IP.01-18-033/20 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego, które odbędzie się w piątek 10.06.2022 r. o godz. 10.25 w sali nr 52.

Obecność dla uczestników wakacyjnych staży jest obowiązkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content