Rozstrzygnięcie konkursu z programowania

Home / Aktualności / Rozstrzygnięcie konkursu z programowania
Dodał: Adrian Zapała (Admin)
----

W dniu 16 marca, nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu z programowania zespołowego w języku Python. Zadaniem programistów było napisanie kodu, który będzie symulował lot kosmiczny. Miło mi poinformować, że pierwsze miejsce w konkursie zajął zespół w składzie: Miłosz Frydrych i Marcin Kucharyk.👍👨🏻‍💻🐍🧑‍💻

Program napisany przez zwycięzców konkursu zawierał około 200 linijek kodu i spełniał wszystkie wymagania postawione przed uczestnikami. Wymagał też – z pewnością – niemałego nakładu pracy od zwycięzców. W dniu 17 marca zaś – z rąk Pana Dyrektora Romana Wilińskiego – programiści odebrali przygotowane dla nich dyplomy, oraz nagrody w postaci dysków przenośnych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszej pracy. Programowanie to dynamicznie rozwijająca się dziedzina informatyki, która – z jednej strony – uczy logicznego i analitycznego myślenia, z drugiej zaś otwiera przed pasjonatami tej dziedziny szerokie drzwi do przyszłej kariery zawodowej.

Adrian Zapała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content