Ośrodek Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży

Home / Aktualności / Ośrodek Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży
Dodał: Marek Badecki (Wicedyrektor)
----

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ Moczary” informuje, że została podpisana z NFZ umowa na świadczenia zdrowotne dla dzieci i młodzieży w ramach Ośrodka Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej przy ul. 29 Listopada 47 w Ustrzykach Dolnych oraz filia w Sanoku przy ul. Kołłątaja 5.

Powstały Ośrodek Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży posiada psychologów, psychoterapeutów, superwizora, terapeutów środowiskowych i socjoterapeutów z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z dobrymi kwalifikacjami. Pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną otaczamy rodziny, opiekunów i całe środowisko dzieci i młodzieży.

Celem działania Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej
dla dzieci i młodzieży jest udzielanie profesjonalnej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz środowiskowej dzieciom i młodzieży.

Pacjentami Ośrodka mogą być dzieci poniżej 7 roku życia, dzieci i młodzież objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki oraz kształcący się w szkołach ponadpodstawowych – do ich ukończenia, jednak nie później niż do ukończenia 21 roku życia, a także rodziny lub opiekunowie prawni.

O uczęszczaniu do Ośrodka decyduje do 16 roku życia rodzic, od 16 do 18 roku potrzebna jest zgoda dziecka, od 18 roku osoby zainteresowane.

Nie jest wymagane skierowanie od lekarza !

Ośrodek może również realizować świadczenia z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych.

Teraz z uwagi na trudny okres zagrożenia epidemiologicznego i ograniczeniami

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 prosimy
o współpracę z naszym Ośrodkiem, by skutecznie zabezpieczyć i pomóc dzieciom, młodzieży i rodzinom w przetrwaniu tych ciężkich czasów.

Jeśli cokolwiek martwi rodzica lub opiekuna w zachowaniu dziecka zapraszamy
do naszego Ośrodka.

Proszę o umieszczenie informacji dla rodziców oraz linka http://nzozmoczary.pl/ o Ośrodku na stronie internetowej szkoły.

Z poważaniem

Dyrektor Ośrodka

Wioletta Czarnecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *