Konkurs z programowania

Home / Aktualności / Konkurs z programowania
Dodał: Adrian Zapała (Admin)
----
Uwaga wszyscy pasjonaci programowania. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest stworzenie programu będącego symulatorem lotu kosmicznego (program nie musi ściśle odzwierciedlać rzeczywistych warunków fizycznych związanych z lotami kosmicznymi).

Szczegółowe wytyczne podaję pod adresem
http://lab.algobit.pl/resources/p8pro.pdf. Preferowany język programowania: Python.
Można pracować w grupie (maksymalnie 3-osobowej). Nagrodą są szóstki, oraz zaliczenie całego modułu z programowania. Po wykonaniu projektu, trzeba będzie odpowiedzieć bezbłędnie na wszystkie zadane przeze mnie pytania związane z kodem. Zachęcam do udziału i życzę powodzenia! 👍💪🐍

Adrian Zapała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *